Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 44 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Voltage | 110V~240V |
| Model Number | hutt w10 |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| Machine Height | 83mm |
| Maximum noise | 65dB |
| brand | Hert |
| Appearance modeling | Square machine |
| Maximum suction | 6000pa |
| Applicable area | 1-90㎡ |
| Battery life | 120 minutes |
| Warranty period | 12 months |
| Remote control mode | Remote control |
| Water tank capacity | 150ml |
| Charging time | 2h |
| weight | 1.9kg |
| Color classification | W10 |
Instock
There are no reviews yet.