Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Closure Type | none |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Decoration | none |
| Release Date | Summer 2024 |
| Clothing Patterns | LOOSE |
| Season | Autumn/Winter |
| Thickness | Standard |
| Age | Ages 35-45 Years Old |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 0.6kg |
| Model Number | S134 |
| Hooded | No |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | Drop Sleeves |
| Type | Pullovers |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | blended |
| Style | Office Lady |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| CN | Zhejiang |
| Elasticity | Non Strech |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.