Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | JHY-12 |
| Certification | none |
| Power (W) | 1100W |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| Product number | G3465 |
| Product name | 12 type Meat grinder |
| Motor speed | 1400r/min |
| Voltage | 220V |
| Meat mincing head | aluminum alloy |
| Size | 400 * 240 * 210mm |
Instock
There are no reviews yet.