Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 75 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Power (W) | 700-1000W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Desktop Meat Grinder |
| Voltage: | 220V 50Hz |
| Power: | 750W |
| Weight: | 18KG |
Instock
There are no reviews yet.