Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 15 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 100ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CB, CE, RoHS, UL |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | JIZHOU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.