Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 61 cm |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 32 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 2200w |
| Brand Name | LEWIAO |
| Origin | Mainland China |
| Production Capacity | 150-180 kg/h |
| Belt Pulley | two |
| Weight | 30kg |
Instock
There are no reviews yet.