Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 47 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 250ml |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | JRJ-T3 |
| Certification | CE, UL |
| Power (W) | 1100W |
| Brand Name | LJPJP |
| Origin | Mainland China |
| name | Meat grinder |
| model | Basin meat grinder |
| power | 1100W |
| production capacity | about150kg/h |
| motor speed | 1400r/min |
| frequency | 50HZ |
| Net | about25kg |
Instock
There are no reviews yet.