Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Kebbe and sausage attachment, Dicing attachment |
| Use | Family |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless Steel |
| Specific Uses For Product | 300W rated power Beef grinder Fish without bones |
| Product Dimensions | 8.66 x 8.66 x 9.84 inches |
| Item Weight | 6.7 pounds |
Instock
There are no reviews yet.