Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 45 cm |
| Function | Kebbe and sausage attachment |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | GRX911L |
| Certification | CE, none |
| Power (W) | max. 900W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.