Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Use | Family |
| Model Number | Electric Garlic Chopper |
| Certification | CE |
| Power (W) | 30W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Food Processor for Ginger | Food Processor for Ginger |
| Electric Garlic Chopper | Electric Garlic Chopper |
| Meat Grinder | Meat Grinder |
| Fruits Mashe | Fruits Mashe |
| Cordless Garlic Chopper | Cordless Garlic Chopper |
| Electric Garlic Masher | Electric Garlic Masher |
| Onion Grinder | Onion Grinder |
| Cordless Electric Mini Chopper | Cordless Electric Mini Chopper |
| Salad Grinder | Salad Grinder |
Instock
There are no reviews yet.