Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Attachment for grater / shredder |
| Number of speeds | 1 speed |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Capacity | 100ml |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Type 42 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage | 220V |
| Belt groove | Two belts |
| Head | thickened precision cast iron |
| Production | 200-280kg |
Instock
There are no reviews yet.