Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.874 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 16 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.0kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 500ml-1000ml |
| LCD | No |
| Model Number | SNJ-RiWen |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 50w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.