Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Closure Type | Button |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sweet, Leisure, cute |
| Shoes Type | Home Cotton Shoes |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 3-5cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Winter |
| Model Number | Winter couple shark slippers |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | TECHOME |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| Inner material | Cotton material |
| Product Category | Home cotton slippers |
| Sole thickness | 1.5cm-3.5cm |
Instock
There are no reviews yet.