Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 14 cm |
| Weight | 1.0kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| LCD | Yes |
| Model Number | EGRAPE72-2368IF2 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.