Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 10 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Place of Origin | China |
| Model Number | YM210421001 |
| Type | Automatic Yogurt Maker |
| Function | Timer Function |
| Material | Stainless steel, ABS+ Stainless steel |
| Name | Yogurt Maker |
| Capacity | 1L |
| Size | 190*190*150mm |
| Color | Brown |
| Weight | 1.2KG |
| Character | Micro Computer Control |
| Cup | 4 glass cups |
| Service | ODM OEM |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.