Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 4.50 GHz/5.20 GHz |
| Use | Commercial |
| Memory Capacity | ≥ 4GB |
| Hard Drive Capacity | 256GB |
| Model Number | RJ24 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | Intel Core i3 1315U/I7 1370P |
| Type | Mini Desktop, MINI PC, Network Appliance+Mini PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | HUNSN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Chassis | Aluminum with knockout hole |
| Memory | 2 x SODIMM DDR5 5200 MT/s, max.96GB RAM |
| Storage | 1x M.2 NVMe PCIe4.0 x4 2280 SSD, 1 x M.2 NVMe PCIe3.0 x4 2280 SSD, 1 x 2.5 Inch SATA SSD/HDD |
| AES-NI Supported | YES |
| Network Card | Intel 2.5GbE I226-V integrated filter more stable |
| Expansion | M.2 E key for WiFi 6 / WiFi 7, N/A sim slot |
| I/O Interface | HDMI2.0, DP1.4, CLR CMOS, 3 x USB2.0, 2 x USB3.2, Type-C USB4, TF, 6 x LAN, DC_IN, Power ON/OFF |
| Packing List | Power supply, power cord, warranty card |
| Cooling system | Fanless, copper tube for heat conduction/dissipation |
Instock
There are no reviews yet.