Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 230 |
| Power (W) | 10w, 15 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 8 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | XJ-12903 |
| Type | Automatic Yogurt Maker |
| Function | Timer Function, Yogourt Making |
| Material | BPA Free, Stainless Steel |
| Product name | Electric Automatic Yogurt Maker |
| Usage | Home Kitchen |
| Feature | Digital timer function, up to 15 hours |
| Advantage | LCD display & Auto shut off |
| Operation | Touch control, Easy to operate |
| Control | WIFI control optional |
| Certification | CB, ce, EMC, Emf, GS, LFGB, RoHS, SASO, UR |
| Color | Pink |
Instock
There are no reviews yet.