Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.8kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 180ML*4 |
| LCD | No |
| Model Number | NSN601 |
| Material | Glass |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Product Size | About 350*125*135mm |
| Bottle capacity | 180ml*4 |
Instock
There are no reviews yet.