Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 8 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| No. of Slices | 8 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.