Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 8000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Certification | CE |
| Brand Name | LISI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.