Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 64 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 4.5L |
| Model Number | MK-4800 |
| Certification | CE |
| Capacity | >1501ml |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| color | black /yellow(option) |
| Weight | 35KG |
| Product Size | 240 * 640 * 650MM |
| Voltage / frequency | 220V / 50HZ (export can be changed) |
| Power | 500W |
| Cooling capacity | 1.5L |
| Cylinder capacity | 4.5L |
| Refrigerant | R134 |
| Yield | 16L / H |
| Material | stainless steel + ABS material |
Instock
There are no reviews yet.