Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 23 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W, 610W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | X5S |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Intelligent oil press |
| Model | X5S |
| Speed | 80RPM |
| Voltage | 110-220/50-60HZ |
| Pressing speed | 3-5KG/H |
| Product number | JD0145K |
Instock
There are no reviews yet.