Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 12 cm |
| Power | 1001-1600W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | OPM-3 |
| Brand Name | JOOSHUN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Oil Press Parts |
| Name | Squeeze bar and squeeze screw |
Instock
There are no reviews yet.