Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 60 × 110 cm |
| Power | <600W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | LX39 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Bucket size | 40.5*30CM |
| Net drum volume | 39L |
| Material | 304 stainless steel |
| Pressure plate thickness | 10mm |
| Machine size | 61*50*100CM |
| Reference press | 22-25KG |
| Machine weight | 75KG |
Instock
There are no reviews yet.