Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 67 × 80 cm |
| Power | 601-1000W, 750W |
| Capacity | >6L, 5-10Kg per hours |
| Model Number | HB15 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Filter |
| Weight | 40KG |
| Packing Size | 59*67*70CM |
| Voltage | 220V 110V |
Instock
There are no reviews yet.