Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 18 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W, 600W |
| Capacity | 3.1-4L |
| Model Number | ZY-501 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press |
| Model | YF-501 |
| Material | Stainless steel |
| Size | 46*18*29cm |
| Weight | 13kg |
Instock
There are no reviews yet.