Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | <600W, 820W |
| Capacity | >6L, 3-6 Kg/h |
| Model Number | B03S |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none, CE RoHS |
| Name | Oil press machine |
| Weight | 8Kg |
| Size | 43x15x32cm |
| Materials | stainless steel |
| Voltage | 220V/110V |
| Usage | Sesame sunflower and so on |
Instock
There are no reviews yet.