Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 38 × 69 cm |
| Power | 1001-1600W, 3700W |
| Capacity | >6L, 18-20Kg per hours |
| Model Number | SC08 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 90Kg |
| Size | 988*479*266mm |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.