Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1600W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | B02 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Oil Press |
| Product Material | Stainless Steel |
| Product size | 43.5cm*27.5cm *28 cm |
| Processing capacity | 6-13 (kg/h) |
Instock
There are no reviews yet.