Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 26 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W, 800W |
| Capacity | 2.1-3L, 3-6Kg per hours |
| Model Number | 888A |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Presser |
| Weight | 12.5KG |
| Size | 46*16*28cm |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220 110V |
Instock
There are no reviews yet.