Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 660 × 300 × 450 cm |
| Power | 1201-1500W |
| Capacity | 4-5L |
| Model Number | S9S |
| Brand Name | SUNZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.