Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W, 800W |
| Capacity | 3.1-4L |
| Model Number | S6 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Frequency | 50-60Hz |
| Voltage | 220-240/110V |
| Size | 50*18*31cm |
| Net weight | 13.5Kg |
| Output rate | 30-60% |
Instock
There are no reviews yet.