Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 22 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Oil Press Machine |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 750W |
| Temperature adjustable: | 0-300 ℃ |
| Machine size: | 480 * 150 * 343mm |
| Packaging size: | 550 * 200 * 320mm |
| Weight: | 13kg |
Instock
There are no reviews yet.