Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Model Number | CS9 |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.