Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 45 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil press |
| Model | DH-55 |
| Voltage | 220V |
| Rated Power | 3000w |
| Net weight | 68KG |
| Capacity | 15KG/h |
| Size | 900*350*850mm |
| Motor | 1500w |
Instock
There are no reviews yet.