Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 68 × 102 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | >6L |
| Model Number | 150 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | 150 oil press |
| Dimensions | 70*80*78cm |
| Hourly output | 10kg/h |
| Motor power | 0.75kw |
| Working pressure | 55-60Mpa |
| Heating power | 600W |
| Barrel capacity | 2kg |
| Machine weight | 240kg |
Instock
There are no reviews yet.