Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | Electric Kettle |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | none |
| Material | Glass |
| Scale Mark | Scale Window |
| Function | Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 600w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product number | G2770 |
| product name | Electric Kettle |
| Voltage | 220V |
| Power | 600W |
| Capacity | 600ML |
| Heating method | chassis heating |
| Mode of operation | smart touch operation |
Instock
There are no reviews yet.