Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.202 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 20 cm |
| Heating Speed | <4 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | No |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | TERLEIA |
| Origin | Mainland China |
| US Plug Voltage | 110V |
Instock
There are no reviews yet.