Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Style | Electric Kettle |
| Power Source | Electric |
| Automatic Shut-off | yes |
| Power | 1000 |
| Voltage | 220 |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Model Number | Fish Smart Electric Pour Over Kettle |
| Type | Portable Kettle |
| Function | Automatically |
| Usage | Hotel Room Home Kitchen Restaurant |
| Color | White, Black |
| Packing | Color Box |
| Heating Speed | 3-5 Minutes Fast |
| Temperature Controller | 40~100'C |
| Advantage | Fast Heat Transfer |
| Customized service | Logo Co-branding |
| Lid | Anti-scald |
| Item No. | 70THP066AA001 |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.