Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Power Source | AC100-200V/50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Feature | 360 Degree Rotational Base, CordLess |
| Power (W) | 1000W(Included)-1500W(Not Included) |
| Capacity | 2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.