Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 1.2L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | HL-5088 |
| heating principle | Heating plate heating |
| Smart Type | Other intelligence |
| Power supply method | Plug-in |
| applicable scenario | home |
| Control method | touch |
| combined form | 3 in 1 |
| place of origin | Chinese mainland |
| Pot body material | glass |
| Remote control method | uncontrolled mode |
| Is there a reservation function? | Yes |
| Heating method | Water injection heating |
| 3C certificate number | 2024010717669248 |
Instock
There are no reviews yet.