Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | regular grade |
| Capacity | >30L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XGJY |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.