Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Tray Type | Glass Turntable |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Steam Cooking, Steam Cube |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Condition | New |
| Vendor Stock Number | GLCMKA07BER-07 |
Instock
There are no reviews yet.