Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 25W |
Instock
There are no reviews yet.