Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 80Mins |
| Size | / |
| Charging Time | 1h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | / |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.