Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.851 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 13 cm |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 3W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.