Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 45 × 30 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 30W |
| Brand Name | FFASTER |
| Origin | Mainland China |
| Output | 50kg/hour |
| Motor Speed | 70rpm |
| Dimension | 38*33*53cm |
Instock
There are no reviews yet.