Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.