Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 30 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Fuel type | Electricity |
| Voltage | 220V |
| Power | 900W |
Instock
There are no reviews yet.