Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 13 cm |
| Model Number | FD801A-2 |
| Certification | RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Feature 1 | Spiedo motor |
| Feature 2 | Motor rotisserie |
| Voltage | 220-240V |
| Power | below 4 w |
Instock
There are no reviews yet.